O inwestycji

Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie.

Najnowsza inwestycja spółki Immobilia to 246 wyjątkowych i nowoczesnych apartamentów, zlokalizowanych w jedenastokondygnacyjnym budynku, w zielonej i cichej okolicy, doskonale skomunikowanej z całym miastem.

Nowy Czechów to standard, jakiego w Lublinie jeszcze nie było! Nade wszystko cenimy sobie jakość, stawiamy na zrównoważone budownictwo i proekologiczne rozwiązania dlatego nasz budynek będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie, która uzyska certyfikat BREEAM.

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji. Nowy Czechów powstaje przy ul. Kameralnej 3 w Lublinie – o krok od centrum, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – parku o pow. ponad 1 ha, który Spółka Immobilia będzie miała przyjemność zrewitalizować.

Nasza inwestycja wpisuje się w nurt tzw. osiedla „15 minutowego”, z bogatym zapleczem handlowo – usługowym. W okolicy znajdują się: uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, galerie handlowe, przychodnie lekarskie, przystanki autobusowe oraz tereny zielone. Do każdego z tych miejsc dostaniemy się w kilka minut spacerem. Nowy Czechów to efektywnie wykorzystana przestrzeń.

To osiedle kompletne i kompleksowe; to miejsce idealne do zamieszkania, gdzie wszystko co jest potrzebne, jest w zasięgu ręki, a wszystko to zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów

na dachu budynku spółka przewidziała zielone tarasy, a tuz przy inwestycji park, ze strefą odpoczynku i relaksu. Zaaranżowany od strony wschodniej inwestycji teren rekreacyjny, z bujną zielenią stworzy doskonałą oprawę dla całości osiedla.

Ekskluzywne tarasy na dachu inwestycji

z widokiem na panoramę miasta, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a znajdujące się na nich, tarasole i jacuzzi, przyczynią się do maksymalnego komfortu wypoczynku. Zielone tarasy to współczesny luksus.

Nowy Czechów to wielkomiejski charakter

stanowiący harmonię między wygodą życia blisko centrum z całą jego energią, a możliwością wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury.

Budynki zostaną dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

nowoczesny design, kaskadowa konstrukcja, ekologiczne rozwiązania to tylko nieliczne atuty inwestycji Nowy Czechów.
Elewacja zostanie wykonana z materiałów najwyższej jakości, nadających budynkowi prestiżowego charakteru i ponadczasowego stylu.

Nowy Czechów to elegancko zaprojektowana przestrzeń

Wizytówką budynku będzie reprezentacyjne lobby z recepcją, a także wykończenie części wspólnych z wykorzystaniem ekskluzywnych surowców.

Nowy Czechów

Idealna przestrzeń dla rodziny

W ramach realizacji inwestycji, spółka Immobilia przebuduje także drogę dojazdową – ul. Kameralną, wraz z oświetleniem, chodnikiem oraz nowymi miejscami parkingowymi.

Spółka zrewitalizuje także miejski teren zielony o powierzchni ponad 1ha. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie park ze starodrzewiem, nowymi, licznymi nasadzeniami i ścieżkami. Zadbamy także o małą architekturę w postaci nowoczesnych i eleganckich mebli miejskich. Będzie to wyjątkowa strefa, zachęcająca zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i relaksu.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch etapach.

W inwestycji znajdą się lokale 1,2,3,4,5 pokojowe o pow. 32 -122 m2, dwa lokale usługowe oraz dwukondygnacyjny parking podziemny, wyposażony w stacje ładowania samochodów elektrycznych.

O projekt zadbała warszawska pracownia architektoniczna – Bień Architekci.

skontaktuj się

Zarezerwuj mieszkanie już dziś

Ponad
0
tys.
m2
terenów zielonych
i rekreacyjnych dla mieszkańców
0
minut drogi do najbliższego
centrum handlowego

Zadzwoń

500 267 778

0
metrów ścieżek dla pieszych
i rowerzystów

Biuro sprzedaży

Spokojna 2/U3,
20-074 Lublin

0
tys.
m2
terenów zielonych
i rekreacyjnych dla mieszkańców
0
minut drogi do najbliższego
centrum handlowego
0
metrów ścieżek dla pieszych
i rowerzystów

Zadzwoń

500 267 778

Biuro sprzedaży

Spokojna 2/U3,
20-074 Lublin