O nas

Luksusowe penthousy w Lublinie

Immobilia, jako grupa deweloperska, od 2008 roku, kompleksowo zajmuje się rynkiem nieruchomości. Swoją działalność rozpoczynaliśmy od projektów handlowych. Aktualnie koncentrujemy się na budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym. Tworzymy inwestycje, w których będziesz chciał zarówno mieszkać, jak i pracować.

W ramach spółki Immobilia Polska II Sp. z o.o. zrealizowaliśmy osiedle Kameralny Sławin przy ul. Bukszpanowej w Lublinie, gdzie wybudowaliśmy 12 budynków i 300 lokali mieszkalnych w pięciu etapach inwestycji. Kameralny Sławin to inwestycja wyjątkowa na rynku lubelskim. Jest to pierwsze osiedle w Lublinie, które zostało wyposażone w system smart home!!

Aktualnie, jako Immobilia Spółka cywilna, realizujemy już II etap inwestycji Szerokie 56. Jest to osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych. Ze względu na nowoczesną architekturę, a także liczne udogodnienia, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, a wszystkie lokale zostały sprzedane. Niebawem wystartujemy z kolejnymi etapami inwestycji.

Nasze wszystkie inwestycje cechuje wysoki standard deweloperski, nowoczesna architektura oraz funkcjonalne projekty.

Zależy nam, aby tworzyć miejsca przyjazne do życia. W naszych działaniach postawiliśmy na innowacyjność. Dbałość o szczegóły jest dla nas priorytetem, ponieważ to właśnie one wpływają na całokształt inwestycji.

Współpracujemy tylko z najlepszymi architektami z Warszawy i Lublina oraz profesjonalnymi firmami budowlanymi, co pozwala na zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych robót.

Jesteśmy zgranym zespołem, praca jest naszą pasją. Wyznaczamy trendy na lubelskiej mapie nieruchomości. Stawiamy na zrównoważone budownictwo, wykorzystujemy materiały trwałe, wysokiej jakości, tak abyś mógł się cieszyć naszymi inwestycjami przez długie lata.

Jesteśmy liderem we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w branży deweloperskiej w Lublinie.

Immobilia Polska Group Sp. z o.o. ma zaszczyt przedstawić Państwu naszą najnowszą inwestycję „Nowy Czechów”. Z dumą informujemy, iż będzie to pierwszy w Lublinie i jeden z nielicznych w Polsce budynek mieszkalny, który uzyska certyfikat BREEAM!

Nowy Czechów to standard na jaki czekałeś!